Witam na blogu

Wesele w namiocie – Bajka Hotel & Resort

Wesele w namiocie – Bajka Hotel & Resort

Karolina i Patryk i ich wesele w namiocie zostanie na długo w mojej pamięci. Tak jak ich nalewki wiśniowa i malinowa, choć po nich to pozostały już puste butelki. O tym jednak nieco później. Zacznijmy od początku: pod koniec września 2021 roku, Ci dwoje, naładowani pozytywnym ADHD, czerpiący garściami z życia postanowili wypowiedzieć sobie przysięgę ślubną w uroczym kościele św. Ojca Pio w Zdzieszowicach. Zanim to nastąpiło były jednak przygotowania do ślubu. Makijaż ślubny wykonała Karolina Kętrzyńska, włosy pięknie upięła i ozdobiła Sabina ze Studio Urody Sabina Pawlik. Wesele jak z marzeń odbyło się w klimatyzowanym namiocie z eleganckimi, okrągłymi stołami z przepięknymi dekoracjami, które wykonały siostry z Karolina – zaproszenia, dekoracje.

Jeśli marzycie o weselu w namiocie, to Bajka Hotel & Resort jest idealnym miejscem, aby je zorganizować. Tam też bawili się goście Karoliny i Patryka, choć bawili się, to byłby eufemizm. Była petarda, pompa i to do samego rana. Gości na weselu bawili DJ z nowoczesnewesele.pl, by emocje gości zbyt szybko nie wygasły drinki serwowali barmani z Coctail Makers. Zobaczcie z resztą jak było. Choć, to tylko ułamek zdjęć, które miałem okazję poczynić. Ready steady go!!!

Wesele w namiocie – Bajka Hotel & Resort

Wesele w namiocie – Bajka Hotel & Resort

Na więcej historii ślubnych zapraszam na mojego bloga

2
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

- OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

Facebook
Instagram
Pinterest
Email
What's app

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA