Witam na blogu

Wesele w Białym Domu – restauracja i hotel w Paniówkach

Pisząc ten wpis, nie do końca wiedziałem jak zacząć. Pomyślałem sobie, że może zacznę od początku, bo tak chyba wypada. Zacznę od tego, że Karolina, to siostra Magdy i Marty, a Marta, to moja była klientka, której miałem okazję w 2019 roku fotografować ślub => link do wpisu. Nie ukrywam, że bardzo się ucieszyłem, gdy Karolina zapytała mnie drogą mailową o dostępność terminu i o moją ofertę. Utwierdziło mnie to w przekonaniu,  że poprzednio zrobiłem „dobrą robotę”, a moje prace przypadły im do gustu.  Po dokonaniu formalności w sporządzeniu umowy pozostało mi tylko czekać na ICH WIELKI DZIEŃ. … i tak trafiłem jako fotograf na ich ślub i wesele.

Karolina i Mateusz. Patrząc na nich myślisz: przeznaczenie. On yin, a ona yang – choć ich przeciwieństwo charakterów przeplatane jest wspólnymi cechami. Oboje z miłością, którą widać w oczach. Czułe gesty, spojrzenia i radość bycia ze sobą oraz wzajemne zaufanie, którym się darzą – to zobaczyłem obserwując ich w dniu ślubu oraz podczas sesji ślubnej w Krakowie. Patrząc na nich odniosłem wrażenie, że znamy się od co najmniej dziesięciu lat choć widzieliśmy się dopiero drugi raz w dniu ich ślubu.  To wszystko powodowało, że miałem niebywałą energię w pracy, a było co robić 🙂 Miłość, szczęście i dobra zabawa – tak było pod koniec września. Pogoda i goście dopisali … a ja miałem co fotografować 😉  Zobaczcie z resztą sami.

restauracja i hotel w PaniówkachWesele w Białym Domu, restauracja i hotel w Paniówkach

Biały Dom – to hotel i restauracja w jednym miejscu. Kompleks jest położony w Paniówkach, w otoczeniu zieleni, nieco z dala od zgiełku śląskiej aglomeracji. Przepiękna sala, przepyszne jedzenie – jednym słowem super miejsce by zorganizować wesele.

Karolina + Mateusz, wesele w Białym Domu, restauracja i hotel w PaniówkachWesele w Białym Domu w PaniówkachSłodki stół - cukiernia Klapecfotografia ślubnasesja ślubna w Krakowie To już wszystko, chociaż nie. Jeszcze napisy końcowe 😉

Najlepsi podwykonawcy ślubu i wesela Karoliny i Mateusza:

Hotel i sala weselna: Restauracja Hotel Biały Dom w Paniówkach

Dekoracje kwiatowe – Kwiaty Paniówki

Fryzura: Studio Urody Sabina Pawlik

Makijaż: Anna Malik Make Up Artist

Kościół:  Parafia św. Urbana w Paniówkach

Słodki stół – Cukiernia Klapec

Barman – Barman na Wesele 24

Zespół muzyczny: Zespół ABRAXAS

Film: Piotr Kędziora

Fotografia: Jarosław Kozłowski

0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA