Kontakt

Napiszcie lub zadzwońcie

Cieszę się, że dotarliście do tego miejsca. Jestem szczęśliwy, że mogłem gościć Was na mojej stronie. Jestem zaszczycony, że rozważacie mnie, jako swojego fotografa ślubnego. Zapraszam Was do kontaktu.


Najprościej będzie użyć formularza zamieszczonego poniżej. Będę przeszczęśliwy jeśli zechcecie napisać mi coś więcej - opowiedzcie mi o swoich ślubnych planach, gdzie odbędzie się wasze przyjęcie, w jakim stylu planujecie ślub. Może macie jakieś swój pomysł, marzenia na plener ślubny, w jakimś wymarzonym przez Was miejscu?

Możemy się także spotkać.
Jeśli dysponujecie czasem zapraszam do swojego studia. Spotkanie przy kawie pozwoli mi poznać Wasze oczekiwania wobec mnie. Pozwoli mi zaprezentować przykładowe fotoalbumy, fotoksiążki. Opowiedzieć trochę o swojej fotografii, co jest dla mnie ważne, jak pracuję podczas dnia ślubu oraz sesji plenerowej.

Jeśli zaś mieszkacie zbyt daleko, lub po prostu nie macie czasu na spotkanie, to porozmawiajmy się przez dowolny komunikator – Messenger, WhatsApp, Skype, a kawę wypijmy online ;)

Terminarz

Jeżeli chcecie sprawdzić czy Wasza data ślubu jest wolna w moim kalendarzu i chcielibyście zapoznać się z moją ofertą skontaktujcie się ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy lub telefonicznie +48 505 035 929.

Na wszystkie maile staram się odpowiadać jak najszybciej – jeżeli jednak nie otrzymacie ode mnie odpowiedzi w ciągu 24h – to bardzo proszę sprawdźcie swoją pocztę raz jeszcze - folder spam - lub napiszcie bezpośrednio na booking@jaroslawkozlowski.com lub po prostu zadzwońcie +48 505 035 929.

Na co dzień mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu. Pracuję wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i czekam na Waszą wiadomość.

Dziękuję. Wiadomość została wysłana.Nie można wysłać wiadomości, spróbuj jeszcze raz.
Facebook
Instagram
Pinterest
Email
What's app

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA