Referencje

Opinie moich klientów

Marta i Kuba

Ściskając w ręku gotowe zdjęcia ślubne pojawiają się uczucia
zachwytu, satysfakcji i wdzięczności. Wiemy, że dokonaliśmy właściwego wyboru, gdy oglądając kolejne zdjęcia uśmiech staje się coraz szerszy. Jarku chcemy Ci serdecznie podziękować za to, że w tak urzekający sposób zatrzymałeś ten dzień na zawsze! Współpraca z Tobą od początku do końca układała się bardzo dobrze. Podczas robienia zdjęć czuliśmy się swobodnie i komfortowo oraz spędziliśmy miło czas w Twoim towarzystwie. Zdjęcia z dnia ślubu są wynikiem twojego pełnego profesjonalizmu. Zdjęcia z sesji ślubnej - to chyba już podchodzi pod zdolności magiczne. Wiatr rozwiewający włosy ze zdjęć nadal chłodzi nam twarz. Twoja praca naprawdę gwarantuje bezcenne wspomnienia.
POLECAMY KAŻDEMU i gratulujemy już zdecydowanym!
Marta & Jakub

Katarzyna i Michał

Dla nas - jedyny i niezastąpiony ! - od samego początku planowania ślubu nie braliśmy nikogo innego pod uwagę. Jarek, to nie tylko fotograf - to osoba, która na ślubie jest przygotowana lepiej niż państwo młodzi. Kiedyś usłyszeliśmy od Jarka słowa: „też możecie mieć takie zdjęcia”. Dziś mogę stwierdzić, że mamy zdjęcia, o których nawet nie marzyliśmy i mamy lepsze zdjęcia niż zapowiadał sam autor. Polecamy gorąco i z całego serca ! Profesjonalizm na najwyższym poziomie, głowa pełna pomysłów, przygotowany na każdą okoliczność i zero stresu. Dziękujemy za wspaniałą realizację fotoreportażu ślubnego! Zdecydowanie efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Profesjonalizm w każdym calu!

Z czystym sumieniem możemy polecić.

Karolina i Maciej

Najlepszy fotograf ślubny. Zarówno zdjęcia z wesela jak i z sesji
plenerowej wyszły po prostu bajecznie.

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Gorąco polecamy.

Asia i Alek

Jarosław Kozłowski to nie tylko doskonały fotograf i artysta, który potrafi uchwycić najpiękniejsze momenty w zachwycający sposób, ale też świetny doradca. Jego rady, uwagi i sugestie do końca życia pozostaną w naszej pamięci. W tak cudownym a zarazem stresującym dniu, młode pary nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo potrzebna jest osoba do "ogarniania młodych". Przed samym weselem a także w trakcie, dostawaliśmy od Niego masę trafnych wskazówek np. o tym jak się poruszać, jak się zachowywać, gdzie powinniśmy się w danym momencie udać i choć dla wielu może się to wydawać oczywiste to, ja, jako gość weselny niejednokrotnie byłem świadkiem zagubienia i niezręczności ze strony pary młodej - dzięki Jarkowi udało nam się tego pogubienia uniknąć, za co bardzo Mu jesteśmy wdzięczni. Dodatkowo, nasz fotograf był praktycznie niewidoczny na weselu. Doskonale udało mu się uchwycić wszystkie najważniejsze momenty naszej uroczystości bez zakłócania zabawy gościom. Co do zdjęć to brak mi słów! Są przepiękne!

Nie mogliśmy trafić lepiej!

Alicja i Mateusz

Nie wiem czy jestem w stanie znaleźć słowa, które opiszą naszą
wdzięczność Jarku zrobiłeś dla nas tak wiele nawet poza programem. Finalnie było przecudownie. Profesjonalny, komunikatywny, zawsze do każdego uśmiechnięty, pomocny w każdym calu, to tylko część zalet jakie można przypisać Jarkowi! Bez zastanowienia biorę na każdą możliwą sesję. Przecudowny człowiek, który kocha to co robi i dzieli się swoją miłością z każdym, kto staje przed Jego obiektywem!!! Jeszcze raz za WSZYSTKO dziękujemy i do zobaczenia.

Sandra i Michael

Przy planowaniu wesela jest dużo decyzji i wyborów do
podjęcia. W naszym przypadku jedną z najprostszych i jednocześnie najbardziej trafnych decyzji był wybór fotografa! Tak właściwie decyzja została już chyba podjęta jeszcze przed spotkaniem z Jarkiem. I nie zawiedliśmy się, dzięki Niemu mamy cudowne pamiątki, do których będziemy zawsze chętnie wracać. Sam Jarek okazał się nieocenioną osobą w Dniu Ślubu, rozluźniając atmosferę jeszcze przed samą ceremonią i służąc pomocą w każdej sytuacji.

Polecamy z całego serca!
Sandra i Michael

Dominika i Paweł

Jarek zasługuje na zdecydowanie więcej niż 5 gwiazdek! Relacja
i sesja wyszły po mistrzowski, a to z pewnością nie zasługa modeli. Jarek jest już praktycznie naszym rodzinnym fotografem - na naszym weselu zliczyliśmy 8 par, które uwieczniał na swoich ślubnych fotografiach - a to chyba najlepsza reklama!

Katarzyna i Michał

Najlepszy fotograf! Zdjęcia przepiękne i klimatyczne. Bardzo
szybko dostaliśmy swoje zdjęcia Nieoceniona pomoc przy przygotowaniach w domu Panny Młodej.
Polecamy wszystkim niezdecydowanym.

Patrycja i Czesław

Profesjonalista w każdym calu i przede wszystkim wspaniały
człowiek. Zdjęcia mistrzowskie! Dziękujemy.

Joanna i Martin

Dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas niepowtarzalność i oryginalność Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Z uśmiechem na twarzy możemy
powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia ze ślubu jak i sesja w plenerze !!!! Jesteś najlepszy.

Martyna i Roland

„Patrz oczyma, fotografuj sercem”- taki właśnie jest Jarek! Prawdziwy
Profesjonalista. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć z naszego wesela.
Wykonane w odpowiednich momentach opowiadają całą historie zdarzeń z tego cudownego dnia. Z Jarkiem znamy się nie od dziś i postanowiliśmy skierować całą wiarę w jak najlepsze uwiecznienie tego ważnego dla nas dnia na ręce i oczy właśnie tego fotografa i nie zawiedliśmy się. W efekcie mamy cała serie zdjęć przepełnionych prawdziwa radością. Oglądając zdjęcia za każdym razem powracają piękne wspomnienia, nostalgia i wiele wzruszeń.
Świetna współpraca, kontakt w trakcie przygotowań, doskonała integracja z gośćmi i najszybciej na świecie zrobiony reportaż w dniu wesela z gośćmi. Jarek kocha to, co robi i poświęca temu całe serce! Robienie zdjęć przebiegało
w atmosferze ciągłego uśmiechu na twarzy fotografa:)
Poza tym, gdyby było więcej osób takich jak Ty świat byłby lepszy. Dziękujemy!!!
Martyna & Roland

Ramona i Jan

Jarek - fotograf z prawdziwą pasją, artysta z pełną
klasą, profesjonalista w swoim fachu i osobowość, którą ciężko opisać
zwykłymi przymiotnikami! Wybierając Jarka jako fotografa na nasz ślub,
od początku wiedzieliśmy, że możemy mu w pełni zaufać i liczyliśmy na piękną pamiątkę. Współpraca z nim przeszła jednak nasze najśmielsze oczekiwania! Jarek uchwycił najpiękniejsze momenty w taki sposób, że spoglądając na zdjęcia, wracają emocje i uczucia z tamtych chwil! A to chyba najwspanialsze, co może dać fotografia i tego tak naprawdę oczekujemy od zdjęć. Zdjęcia Jarka mają "to coś", że chce się zawiesić na nich oko na dłużej, a kadry zostają w naszej pamięci. Piękna kolorystyka, wyraźne barwy, głębia zdjęć, dbałość o detale. Relacja, która układa historię tego dnia i tworzy jego wizerunek na lata.Jarek to fotograf, z którym najczęściej widujemy się
na weselach naszych bliskich i widzieć będziemy się jeszcze dobre kilka razy. Wielu naszych gości z różnych zakątków kraju i spoza jego granic mówiło nam, że pierwszy raz widzi tak wyjątkowo uchwyconą historię ślubną. My mamy naprawdę wspaniałą pamiątkę!
Dziękujemy Ci za nią!

Anna i Tobiasz

Najlepszy! Polecam wszystkim z całego serca.

Kasia i Mateusz

Bardzo, bardzo dziękujemy za tak fantastyczną pamiątkę i atmosferę
podczas wesela jak i sesji ślubnej. Serdecznie polecamy Jarka, zdjęcia
są fantastyczne i na pewno będziemy do nich powracać bardzo często.

Roksana i Mateusz

Profesjonalizm na najwyższym poziomie, efekty pracy niesamowite. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Sandra i Matthias

Chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę
fotograficzną naszego ślubu. My oraz nasi goście jesteśmy zachwyceni
twoją kreatywnością i profesjonalizmem. Stworzyłeś nam wyjątkową
pamiątkę z tego radosnego dla nas dnia. Prześliczne zdjęcia, pełne
blasku i magii zachwyciły nie tylko nas, ale każdego kto je ogląda.
Cieszymy się, że to właśnie w twoje ręce oddaliśmy tą niewątpliwie ważną część na naszym ślubie. Pozdrawiamy serdecznie z Hamburga.

Sandra i Matthias

Rosalie i Frank

Einfach nur Top!!! / Just great!!!

Danke für alles. Sehr professional und einmalige Bilder.
Thank you for everything. Very professional and nice pictures.

Natalia i Marek

Jak dla mnie - Najlepszy fotograf! Krótko i na temat. Razem z mężem
dziękujemy za przepiękne fotografie z dnia naszego ślubu. Najpiękniejsza pamiątka na całe życie. Polecamy!

Magdalena i Krystian

Gwarancja zadowolenia klienta w 200%, profesjonalne zdjęcia które wywołują dreszcz i gęsią skórkę gdy się na nie patrzy, no i oczywiście smykałka i pomysłowość Jarka = efekt piorunujący. We wszystkim można się dogadać, pożartować, pojechać dokądkolwiek a przy tym mieć niesamowite wspomnienia. Kiedy znajomi proszą o polecenie fotografa bez zastanowienia polecam i będę polecać Ciebie ! Rób to co robisz i nigdy nie przestawaj. Uwielbiamy Ciebie i Twoje zdjęcia!

Kerstin i Marek

Profesjonalizm w każdym detalu. Fotografowanie, to bardziej jego pasja niż praca. W każde ujęcie wkłada całego siebie. Zdjęcia są magiczne. Każda osoba, która widziała nasze zdjęcia była zachwycona, zarówno znajomi jak i goście weselni z kraju czy zagranicy. Co ważne Jarek ma również profesjonalne podejście do klienta. Jest zawsze otwarty na różnorodne propozycje nawet te ekstremalne. :) Potrafi doradzić oraz podsunąć swoje pomysły. Potrafi również rozluźnić stresujące momenty Młodej Pary.

Monika i Przemek

Jarosław Kozłowski jest mistrzem w tym, co robi (jego wyobraźnia działa bez przerwy). Dzięki Niemu mamy możliwość wspominania tego cudownego dnia oglądając przepiękne zdjęcia, które wyszły z pod jego zdolnej ręki. Mamy uwiecznione pełne wzruszeń momenty, które towarzyszyły wielokrotne w ciągu ślubu, wesela jak i w trakcie sesji. Jarek to osoba tryskająca pozytywną energią. Potrafi rozluźnić stresujące momenty, służy dobrą radą. Bardzo dobry kontakt przed, w trakcie jak i po. Zdjęcia miały być w styczniu, a były już w grudniu. Polecamy z całego serducha Wszystkim niezdecydowanym.

Marzena i Adam

To był bardzo dobry wybór. Jarek to profesjonalistą w każdym calu, a przede wszystkim to osoba, z którą po paru chwilach łapiesz te same fale. Praca, którą wykonuje, to nie zwykle zdjęcia, to prawdziwe emocje zatrzymane na zawsze. Dziękuję Ci Jarku serdecznie.

Monika i Mateusz

Fotograf godny polecenia! Świetny kontakt, super podejście, perfekcyjna organizacja, niesamowite zdjęcia, nie wspominając już o albumie, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania :) Jarek ma po prostu talent. Dziękujemy!

Małgorzata i Piotr

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia ! Współpraca, kontakt podczas wesela bardzo dobry. Rodzina i znajomi są zachwyceni. Gdyby ktoś się nas spytał czy znamy dobrego fotografa, bez wątpienia podamy namiary do Ciebie. Jarek to zarówno profesjonalista jak i świetny człowiek. Nie czuć skrępowania, nawet podczas takiego dnia jak Twoje wesele czujesz się w miarę wyluzowany, bo wiesz, że on zrobi dobrą robotę. Zdjęcia, album - wspaniała pamiątka, (dzięki której możemy odtworzyć sobie klimat tamtego dnia). Dziękujemy ! M&P

Kasia i Krzysztof

Najlepszy fotograf, jakiego można sobie wymarzyć na upamiętnienie najwspanialszych chwil. Jest to osoba, dla której sesja w 45 st. Celsjusza nie stanowi żadnego problemu. Każdą sesję jak za pomocą magicznej różdżki zamienia w bajkę.

Kornelia i Mateusz

Najlepszy wybór jaki mogliśmy dokonać. Zdecydowanie można polecać. Zdjęcia rewelacyjne. Wszyscy są zachwyceni. Praca z Jarkiem to sama przyjemność. Skala na ocenę jest zbyt mała, żeby ocenić - dziesięć gwiazdek. Polecam gorąco! Najlepszy fotograf! Dzięki Jarek za wszystko.

Katrin und Grzegorz

Jarek ist ein absoluter Profi. Er hat uns von Anfang an unterstützt. Auf unserer Hochzeit war er ein sympathischer Begleiter und hat den Tag mit Hammer Bildern fest gehalten. Die Hochzeitsfotos haben wir in einer schönen Box zugeschickt bekommen. Sie haben eine TOP Qualität. Eine wirklich tolle Erinnerung. Absolut empfehlenswert. Vielen vielen Dank!

Ewelina i Łukasz

Widząc zdjęcia Jarka kilka lat temu, zakochałam się w jego twórczości bez pamięci. Od tamtej chwili wiedziałam, że to „ten”, który uchwyci moje najważniejsze chwile, najważniejszy dzień w życiu! Gdy poznałam mojego przyszłego męża, zdecydowaliśmy bez chwili zastanowienia, że wybór fotografa jest już w sumie przesądzony. I była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Współpraca z Jarkiem okazała się czymś fantastycznym. Jego profesjonalizm i podejście do pracy jest zachwycające. Każdy detal dopięty na ostatni guzik. Wszystkie rady, podpowiedzi, pomysły bardzo pomogły nam w czasie naszego ślubu. W trakcie całej ceremonii oraz wesela Jarek był jak duch – niewidzialny, a to co uchwycił na zdjęciach jest nieprawdopodobne. Przepiękne ujęcia, fantastyczne efekty, żywe kolory oraz spontaniczne sytuacje… Przeglądając nasze zdjęcia i przecudowny album jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, jesteśmy w stanie odtworzyć każdą chwilę naszego ślubu. Każdej parze życzymy takiego fotografa i tak udanej współpracy! Polecamy z pełną odpowiedzialnością, bo to cudowna pamiątka na całe życie. Dziękujemy Ci bardzo Jarku!

Kamila i Maciej

Dzięki Jarosław Kozłowski Photography posiadamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Obsługa klienta jak i sam etap wyboru zdjęć, tworzenia albumów – pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy wszystkim, którzy oczekują wysokiej jakości produktu.

Sabrina i Arek

Jarek, co tu dużo pisać … Twoje zdjęcia są rewelacyjne, oko czujne, a współpraca przyjemna, czego chcieć więcej Polecamy wszystkim Jarka jako fotografa, dzięki niemu mamy piękna pamiątkę ślubną, którą wszyscy chwalą i do której zawsze będziemy wracać z uśmiechem! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!!

Agnieszka i Łukasz

Fotograf, który doskonale zrozumiał, wyczuł i zrealizował moją artystyczną wizję. Nie będzie wcale przesadą, jeśli powiem, że jego zdjęcia zachwyciły mnie, a efekty relacji imprezy weselnej i sesji poślubnej wywołały we mnie niesamowitą radość i satysfakcję. Fotograf, którego obecności nie czułam, a który udokumentował w swoich fotograficznych kadrach najpiękniejsze emocje i sytuacje. Profesjonalizm w każdym calu.
Z pełną odpowiedzialnością polecam Agnieszka

Iwona i Michał

Najlepszy fotograf, profesjonalista w każdym calu. Dokonaliśmy najlepszego wyboru. Zdjęcia zachwycają oryginalnością
i niestandardowością, dużą pomysłowością, spontanicznością, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości
i wzruszenia. Cudowna pamiątka na całe życie.
Polecamy z całego serca! Dziękujemy.

Daria i Łukasz

Brak mi słów. Zdjęcia są cudowne, a to mało powiedziane … widać na nich emocje tego całego pięknego dnia. Jestem zachwycona znając mnie będę oglądać te zdjęcia jeszcze częściej niż te z sesji narzeczeńskiej, czyli niezliczone tysiące razy. Dzięki za to, że patrząc na twoje zdjęcia będę mogła przypomnieć sobie nasze wesele w każdym najmniejszym detalu.
Jestem zadowolona, że to ty byłeś naszym fotografem dzięki.
Daria

Klaudia & Sven

Mój mąż i ja mieszkamy już od lat za granicą, wesele jednakże organizowaliśmy w Polsce. Szukając fotografa na nasz ślub naszą uwagę zwróciły zdjęcia Jarka. Nie widzieliśmy się osobiście przed weselem. Nasz kontakt był mailowo-telefoniczno-facebookowy, co
w zupełności wystarczyło, aby porozumieć się w sprawie oferty jak i podpisania umowy.
Podczas wesela Jarek był wszędzie tam, gdzie wymagana była jego „obiektywna“ uwaga. Stał się wręcz niewidzialny, przy czym udało mu się uchwycić najpiękniejsze momenty, sytuacje i całe piękno naszego – dla nas wyjątkowego – dnia. Jarek sprawdza się jako fotograf nie tylko od strony techniczno-artystycznej, również szybko realizuje swoje zlecenia Wybór motywów, szybki czas wykonania zdjęć i dostawy materiału odbyło się bez jakiegokolwiek zarzutu. Dziękujemy raz jeszcze i gorąco polecamy.

Emilia i Michał

Wiedzieliśmy to przed ślubem, w jego trakcie, a po zakończeniu naszej uroczystości i po odbytym plenerze jesteśmy tego pewni … Jarek to najlepszy fotograf ślubny! To, że fotografia jest jego pasją, czuje się z daleka. Współpracuje się z nim fantastycznie. Udziela wskazówek, ale głównie sam „łapie” wszystkie wyjątkowe chwile. To dzięki niemu mamy uwiecznione piękne wspomnienia, do których na pewno nie raz wrócimy. Jarek, dziękujemy Ci za Twój wielki wkład serca, pozytywną energię i przecudne zdjęcia.

Dorota i Grzegorz

Szukając fotografa na nasz ślub, przejrzeliśmy wiele stron internetowych, obejrzeliśmy setki zdjęć, szukaliśmy czegoś co nas zachwyci. To coś znaleźliśmy na zdjęciach ze strony internetowej Jarka. Już po pierwszym spotkaniu, byliśmy spokojni – wiedzieliśmy, że zdjęcia będą niesamowite. Podczas ceremonii, jak i zabawy weselnej, Jarek był niezauważalny, dzięki czemu zdjęcia były naturalne i uchwyciły prawdziwe emocje. Zdjęcia z sesji ślubnej bardzo pozytywnie zaskoczyły, nie tylko nas, ale również znajomych i rodzinę. Przepiękne ujęcia. To niesłychane spotkać kogoś, kto kocha swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Dziękujemy Ci za uwiecznienie tych chwil, za profesjonalizm oraz za uśmiech, który rozluźniał atmosferę.

Marlena i Kamil

Marlena i Kamil związek małżeński zawrzeć chcieli, zatem dobrego fotografa mieć musieli. Aby zachować ten dzień w pamięci, mieć na wspólne życie chęci. Jarosławowi Kozłowskiemu zaufali, jego obiektywowi całkowicie się oddali. Z swego zadania świetnie się wywiązał, parę małżeńska na wieczne życie w albumie związał. Panie i Panowie lękać się nie łaska, Jarka wybierajcie, świetne zdjęcia trzaska.

Sandra i Tomek

Bardzo dziękujemy za wykonanie pięknych zdjęć, za radzenie sobie z naszą nieumiejętnością pozowania :P, cierpliwość i stworzenie miłej i luźnej atmosfery. Ale cóż tu dużo pisać. Najlepszą rekomendacją jest zapewne to, iż na kolejnym weselu w naszej rodzinie w roli fotografa pojawisz się ponownie

Romana i Robert

Profesjonalne podejście fotografa. Stwarza pozytywną atmosferę na sesji. Widać, że fotografia to Jarka pasja. Zdjęcia są przepiękne. Polecam !!!

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2022 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA