Witam na blogu

Sesja ślubna w Rzymie – Dominika i Tomasz

Sezon ślubny 2023 rozpoczynam sesją ślubną w Rzymie.

Dominika i Tomasz, kiedy do mnie trafili, aby podpisać umowę na fotografowanie ich dnia ślubu wspomnieli wtedy coś o sesji w innym dniu, lecz nie precyzowali wówczas jeszcze swoich pomysłów. Ostatecznie zdecydowali się na sesję poślubną w Wiecznym Mieście.

Rzym (Roma) – to stolicy i największe miasto Włoch, położone w środkowej części kraju nad rzeką Tyber i Morze Śródziemnym jak można przeczytać w Wikipedii. Tam właśnie wybraliśmy się wraz Arkiem Ratajskim z R-Film, który filmował Dominikę i Tomasza w mieście położonym na siedmiu wzgórzach.

Do Rzymu wylecieliśmy z niewielkim opóźnieniem z powodu zawiei śnieżnej przechodzącej przez Pyrzowice. Będąc już wieczorem na miejscu – Włochy przywitały nas zapachem wiosny i ulatującego ciepła. No i jeszcze mnie spotkała miła niespodzianka: na samym lotnisku w Ciampino spotkałem moją parę młodą Patrycję i Czesława, która akuratnie wybrała się do Rzymu na krótki urlop.

Wracając jednak do zdjęć – ponieważ Rzym budzi się wcześnie, a turystów jest tam co nie miara – by mieć w miarę „czyste” kadry postanowiliśmy, że rozpoczniemy fotografowanie o 6.00 rano. Fontanna di Trevi, Panteon, Forum Romanum, Koloseum, Hiszpańskie schody, Zamek Św. Anioła i Watykan to miejsca, które udało nam się odwiedzić, a jak wyszło zobaczcie sami. Zapraszam na prawie 100 zdjęciowy wpis.

Sesja ślubna w Rzymie

Sesja ślubna w Rzymie

W sesji udział wzięli:

Dominik i Tomasz

Makijaż: Jessica Gessler Makeup 
Suknia ślubna beżowa: Salon White
Suknia ślubna biała: Laurelle – Salon sukien ślubnych w Warszawie
Kamera: R-Film – dziękuję za ujęcia z drona

no i ja 😉

Jeżeli Rzymu Wam mało zapraszam do wpisu, który miałem okazję zrobić kilka lat temu.

Ślub tematyczny – Alicja w Krainie Czarów
0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA