Witam na blogu

Wesele w Zajeździe u Dziadka w Opolu

No i stało się Oliwia i Łukasz się pobrali. Pamiętam dobrze jak podpisywali ze mną umowę no i cyk pyk i już po weselu. Czas leci szybko – na szczęście pozostają zdjęcia. To wspaniała pamiątka, która zostaje na zawsze czy w wersji cyfrowej czy papierowej w formie odbitek, czy też fotoalbumu.

Jako fotograf ślubny robię zdjęcia tam, gdzie mnie zaproszą.  Są jednak miejsca, do których jadę z czystą przyjemnością. W przypadku Oliwii i Łukasza, to zarówno kościół w Zdzieszowicach (przesympatyczny ksiądz, przepiękna świątynia z cudownym światłem) oraz sala weselna – Zajazd u Dziadka, to miejsca do których jadę z uśmiechem na twarzy. Jak się jeszcze pojawia ekipa w postaci DJ Bartiego (Bartek i Justyna) oraz kamerzyście z Pro Author, to praca idzie jak po maśle. Oczywiście my jesteśmy tylko dodatkiem do całości, najważniejsi są nowożeńcy oraz ich zaproszeni goście: rodzina, przyjaciele, znajomi. To oni robią atmosferę na ślubie oraz weselu.

A jak było u Oliwii i Łukasza zobaczcie sami.

Wykonawcy:
Kamera: Pro Author
DJ: DJ Bartii
Sala weselna: Zajazd u Dziadka

 

Wesele w Zajeździe u Dziadka w Opolu

Wesele w Zajeździe u Dziadka w Opolu

Podobało się pozostaw komentarz.

Zapraszam także na inne wpisy na moim blogu

0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA