Witam na blogu

Sesja poślubna w Hamburgu

Sandra i Matthias – bo o nich dzisiaj mowa – swój ślub  i wesele zaplanowali w Polsce, choć oboje na co dzień mieszkają w Hamburgu.

Przygotowania do ślubu odbyły się w Hotelu Arkas. Do ślubu para udała się do pobliskiego kościoła w Opolu. Sandra i Matthias swoich gości zaprosiła na wesele do Hotelu Arkas w Prószkowie. Tam bawili się wszyscy do białego rana przy muzyce Zespołu Presto.

Sesja poślubna w Hamburgu – na zaproszenie Sandry i Matthiasa wybrałem się do ich rodzinnego miasta. Miasta pełnego statków, w końcu Hamburg, to największy port morski w Niemczech. Odwiedziliśmy też Elbphilharmonie – Filharmonię nad Łabą. Przepiękna architektura, no i cudowne widoki. Jak było? Zobaczcie sami. Miłego oglądania. Enjoy !!!

Wesele w Hotelu Arkas

wesele w Hotelu Arkas

Sesja poślubna w Hamburgu

Poślubna sesja w Hamburgu

Kredyty:

Makijaż: Anna Malik
Sala weselna: Hotel Arkas
Zespół muzyczny: Zespół Presto
Fotograf: Jarosław Kozłowski Photography

2
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  • Sandra KoziolChcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę fotograficzną naszego ślubu i sesję w plenerze u nas w Hamburgu. My jak i Goście jesteśmy zachwyceni twoją kreatywności i profesjonalizmem z jakim stworzyłeś nam wyjątkową pamiątkę z tego radosnego dla nas dnia. Profesjonalnie przygotowany przez ciebie album pozwolił nam wszystkim jeszcze raz cieszyć się i radować. Prześliczne zdjęcia, pełne blasku i magii zachwyciły nie tylko nas, ale i każdego kto je ogląda. Cieszymy się, że to właśnie w twoje ręce oddaliśmy tą niewątpliwie ważną część na naszym ślubie. Pozdrawiamy serdecznie z Hamburga.
    Sandra i Matthias odpowiedzpomiń

- OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

Facebook
Instagram
Pinterest
Email
What's app

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA