Witam na blogu

Sesja narzeczeńska z zabytkowym autem

Wiosna przyszła niezapowiedzianie. Wraz z nią pojawił się on – COVID-19. Strach, obawa, kwarantanna w domu, maseczki na twarzy, puste ulice. Nie tak wyobrażałem sobie rozpoczęcie (a w zasadzie zastój) sezonu ślubnego 2020. Zamrożenie gospodarki i jej powolne rozmrażanie doprowadziło do mocnych zmian w moim kalendarzu. Większość moich zleceń ślubnych – na szczęście moich par i mnie –  udało mi się aneksować na późną jesień tego roku oraz na rok przyszły.  Sezon ślubny rozpoczynam niebawem i już nie mogę się doczekać pierwszego ślubu i wesela.

Czas przestoju wykorzystałem na modernizację swojej strony www, która jeszcze będzie ulegała małym modyfikacjom. Wprowadziłem do swojego studia na stałe ofertę związaną z fotografią ciążową oraz portretową.

Gdy możliwe było już wyjście do parku, lasu wykorzystałem ten czas na fotografię zakochanych par i dzisiaj zaproszę Was na przykładową sesję.

Sesja narzeczeńska – sesja zakochanych

Julia i Denis postanowili spróbować swoich sił przed obiektywem. Chcieli nabrać pewności siebie, bo ponoć nie potrafią pozować (choć ja jestem innego zdania). Zresztą zobaczcie sami.

Sesja narzeczeńska z zabytkowym autem Sesja zakochanych sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska | sesja zakochanych


Do sesji narzeczeńskiej namawiam wszystkie pary, które są przed swoim ślubem. Pozwala to zarazem uchwycić na zdjęciach wspaniałe chwile i miłość, ale także na wspólne poznanie się pary i fotografa. Mi pomaga lepiej przekazać na moich zdjęciach Waszą historię miłosną w dniu ślubu, a Wam pozować bez wstydu i stresu.

Na moim Instagramie znajdziecie więcej zdjęć z sesji narzeczeńskich. Kto jeszcze nie był zapraszam.

0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA