Witam na blogu

Sesja ślubna w Bieszczadach | Marta + Kuba

Sezon 2019 już za mną. Zostało tylko podsumowanie roku, ale to niebawem na moim blogu. Potem zaś w planach modernizacja mojej strony i jej rozbudowa. To plany na krótką przyszłość, a dzisiaj pozwólcie zaprosić się  na fotoreportaż ze ślubu i wesela Marty i Kuby. Anna Malik Makeup oraz Montownia Fryzur Magdalena Polak zadbały o piękno w dniu ślubu Marty. Kropką nad „i” dopełniła przepiękna suknia ślubna z salonu Kaledonia. Ślub Marty i Kuby odbył się w kościele pw. Najświętszej Marii Panny w Szydłowcu Śląskim. Wesele zaś w Gościńcu po Różą w Chrząszczycach. Barmani na weselu Oryginaly Bar oraz Kapela ZWYK  bawiła gości Marty i Kuby, a całość uwiecznił na filmie Sebastian z Vizualnie Weddings.

Sesja ślubna w Bieszczadach

Połonina Wetlińska powoduję zachwyt. Bezkresność, falująca trawa, widoki zapierające dech w piersiach. To idealne miejsce na sesję ślubną. Sesja w górach, na szczyt których wejście jest proste i łatwe nawet w sukni ślubnej.

Zapraszam. Miłego oglądania.

Sesja ślubna w Bieszczadach

Sesja ślubna w BieszczadachPołonina Wetlińska
sesja w górach

W tym wpisie, to by było na tyle.

Mam nadzieję, że moje zdjęcia się podobały. Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza pod wpisem.

Dla chcących śledzić moje fotograficzne reportaże ślubne zapraszam na swojego bloga

Blogowe Historie
0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA