Witam na blogu

Sandra & Matthias wesele w Hotelu Arkas

Zapraszam dzisiaj na kolejny wpis na moim blogu. Tym razem będzie to ślubny wpis. Sandra i Matthias – bo o nich dzisiaj mowa – swój ślub  i wesele zaplanowali w Polsce, choć oboje na co dzień mieszkają w Hamburgu. Ślub odbył się w kościele w Opolu. Wesele zaś w Hotelu Arkas w Prószkowie.  Na sesję wybrałem się do ich rodzinnego miasta, do Hamburga. Jak było zobaczcie sami. Miłego oglądania. Enjoy !!!

2
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  • Sandra KoziolChcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę fotograficzną naszego ślubu i sesję w plenerze u nas w Hamburgu. My jak i Goście jesteśmy zachwyceni twoją kreatywności i profesjonalizmem z jakim stworzyłeś nam wyjątkową pamiątkę z tego radosnego dla nas dnia. Profesjonalnie przygotowany przez ciebie album pozwolił nam wszystkim jeszcze raz cieszyć się i radować. Prześliczne zdjęcia, pełne blasku i magii zachwyciły nie tylko nas, ale i każdego kto je ogląda. Cieszymy się, że to właśnie w twoje ręce oddaliśmy tą niewątpliwie ważną część na naszym ślubie. Pozdrawiamy serdecznie z Hamburga.
    Sandra i Matthias odpowiedzpomiń

- OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

Facebook
Instagram
Pinterest
Email
What's app

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2023 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA