Witam na blogu

Sesja ślubna na Santorini

Dzisiaj zabiorę Was na dłuższą podróż. Wszystko zaczęło się przeszło dwa lata temu, kiedy w moim studiu pojawili się Maciej z Karoliną. Wtedy po rozmowie i ustaleniach podpisaliśmy umowę. W moim zawodzie czas leci szybko i nim się obejrzałem już  ich data ślubu pojawiła się na mojej kartce w kalendarzu. W lipcu miałem okazje towarzyszyć im wraz ze swoimi aparatami na ich ślubie, weselu oraz podróży poślubnej, którą częściowo wykorzystaliśmy do zrobienia sesji poślubnej.

Lipiec – lato, więc to był upalny dzień. Duszny, parny, z palącym słońcem i chmurami deszczowymi.  Do ślubu Karolinę i jej druhny malowały siostry Morawieckie –  Marzena i Marta, obie niezastąpione w swym fachu. Do kościoła Para Młoda udała się przepięknym Cadillac’iem Fleetwood 60 Special. Na wesele Karolina i Maciej swoich gości zaprosili do Pałacu w Pawłowicach. Tam też gości zabawiał DJ Dragon, a wszystko na filmie uwieczniał Pro-Author.

Sesja ślubna na Santorini

Co do sesji plenerowej powiem tylko tyle, że tam po prostu trzeba polecieć i zobaczyć te cudowne widoki, zachody i wschody słońca. Na zdjęciach nie widać turystów, ale wierzcie mi było ich całe mnóstwo zresztą co Wam będę opowiadał. Zapraszam do oglądania.

Sesja ślubna na Santorini

W tym wpisie, to by było na tyle.

Mam nadzieję, że moje zdjęcia się podobały. Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza pod wpisem.

Zapraszam do Instagrama, tam także są znajdziecie zagraniczne sesje ślubne

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jarosław Kozłowski (@jaroslaw_kozlowski)

Jeżeli chcesz zobaczyć sesję w górach zapraszam na sesja w Tatrach Wysokich w Słowacji

https://jaroslawkozlowski.com/sesja-slubna-na-slowacji-szczyrbskie-jezioro/

0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA