Witam na blogu

2018 – podsumowanie roku

Za moment rozpocznę na dobre kolejny sezon ślubny – sezon 2019. Dzisiaj jednak wracam do roku 2018, bo czas go jakoś podsumować. W roku 2018 zrobiłem małe podsumowanie w cyferkach, i tak: pracowałem na trzech aparatach cyfrowych, jednym średnioformatowym analogiem, zestawem 10 szkieł, i 5 lampami błyskowymi. Przez ten rok zrobiłem ponad 212 tys. zdjęć – dość sporo przyznacie. Zdjęcia wykonywałem zarówno w Polsce jak i zagranicą. Przejechałem ponad 15 000 km bym móc fotografować w Wasze najważniejsze momenty życia. Zatankowałem do swojego pędziwiatra ponad 1200 litrów oleju. To tyle ze statystyk, te finansowe zostawiam dla siebie.

W roku 2018 po raz kolejny zostałem laureatem Zankyou International Wedding Awards ZIWA 2018 w kategorii: Fotograf ślubny w Polsce! Co cieszy mnie ogromnie i raz jeszcze w tym miejscu dziękuję za oddane na mnie głosy.

Nagroda ZIWA

Długo się zbierałem na pokazanie tego co poniżej przygotowałem dla Was. Przygotowałem pakiet przeszło 200 zdjęć – wśród nich także zdjęcia analogowe – ciekawe, czy ktoś je znajdzie ;). Wśród tego zestawu zdjęć znajdziecie i te najlepsze i te niekoniecznie  z kategorii „Best Of”, ale są dla mnie bliskie i przypominają mi chwile miłe chwile spędzone z Wami. Niestety nie wszystkich zdjęć jestem wstanie pokazać, które bym chciał – bo pojawiło się RODO, bo też część z moim klientów zrezygnowała z możliwości publikacji itp. Zdjęć jest sporo mam nadzieję, że dotrwacie do końca.
To co? Jesteście gotowi zobaczyć zdjęcia sezonu 2018? Wszystko mam już zapięte na ostatni guzik. Miłego oglądania. Enjoy !!!

Fotograficzne podsumowanie roku 2018

0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA