Witam na blogu

Wesele w Hotelu Aspen

Wesele u podnóża gór – wesele w Hotelu Aspen.

Hotel Aspen, to miejsce w województwie opolskim u podnóża Gór Opawskich. Około 3,5 kilometra dzieli go od przejścia granicznego z Republiką Czeską, gdzie na Gościa czekają doskonale przygotowane stoki narciarskie, trasy rowerowe i szlaki górskie. Położenie Hotelu Aspen w otoczeniu przyrody i u podnóża gór powoduje, że odnosisz wrażenie, że otacza cię miejsce w której można osiągnąć równowagę ciała i ducha – istna oaza spokoju.

Na wesele w Hotelu Aspen zdecydowali się Sylwia i Dawid bohaterowie mojego wpisu.  I faktycznie, to miejsce na idealny ślub zarówno ślub cywilny w plenerze czy też ślub humanistyczny. Można też zdecydować się na ceremonie w klimatycznym kościele w Podlesiu, który znajduję się nieopodal. Na taką opcję zdecydowali się moi klienci. Para Młoda swe przygotowania do ślubu miała we wnętrzach hotelu i zobaczyła się dopiero przed wejściem do kościoła. A potem to była zabawa do samego rana …

Rozpościerające się z Hotelu Aspen widoki powodują, że imprezy organizowane w tym miejscu nabierają nieco innego charakteru. Nawet w trakcie wesela jest czas aby opuścić na chwilę salę weselną, zejść na dół, pospacerować lub posiedzieć w leżaku, porozmawiać z innymi gośćmi weselnymi, w ciszy popatrzeć na panoramę.

Ponoć wesele Sylwii i Dawida, to było ostatnie wesele jakie odbyło się w tym miejscu. Piszę ponoć, bo sam hotel zmienia zakres swoich usług i wesel już nie będzie organizował, a szkoda.

Koniec gadania (pisania) zapraszam do zdjęć. Miłego oglądania.

Hotel Aspen Prime Ski & Bike Resorte

Wesele w Hotelu Aspen Prime Ski & Bike Resort

Wesele w Hotelu Aspen Wesele w Hotelu Aspen

Kredyty:

Sala weselna: Hotel Aspen Prime Ski & Bike Resorte
Zespół muzyczny: Rakiety Cover Band
Kamera: Patrz w HD
Fotograf: Jarosław Kozłowski Photography

0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA