Witam na blogu

Sesja narzeczeńska w zbożu

Możecie także zerknąć na moje konto na Instagramie, gdzie również znajdziecie zdjęcia z sesji narzeczeńskich.

Patrycja i Tobiasz, to moja wrześniowa para młoda. Spotkaliśmy się w lipcu na sesji narzeczeńskiej, by móc wykorzystać złote kolory zboża, które są tuż przed samymi żniwami. Sesja narzeczeńska, to dobry moment by oswoić się przed ślubem z obiektywem, poznać się bliżej, co nie wątpliwie ułatwia fotografowanie i powoduje mniej stresu u przyszłej pary młodej. W efekcie czego są piękne zdjęcia, super pamiątka, do której będziecie wracali z przyjemnością. 

Sesja narzeczeńska – sesja zakochanych: porady i inspiracje.

Dość często pytacie mnie, kiedy i gdzie wybrać się na taką sesję. Śmiem twierdzić, że każde miejsce jest dobre do zrobienia zdjęć, bo ważni jesteście na nich Wy, a otoczenie ma nam tylko dopomóc by zdjęcia były piękne. Najczęściej wybieracie sad, las, jezioro, góry, miejsce, do którego macie sentyment. Zdarzają się też większe lub mniejsze miasta. Jedyne co jest najważniejsze, to byście się czuli dobrze i swobodnie w wybranym plenerze. Jeśli nie lubicie zgiełku i hałasu miasta, wybierzcie cichą polanę, pola czy las, czyli miejsca, w których króluje cisza i spokój, otoczona naturą i zielenią.

Pytacie też o porę dnia, kiedy najlepiej?

Sesja narzeczeńska, sesja zakochanych trwa zazwyczaj do 2 godzin. Najczęściej staram się wykonywać sesję podczas tzw. „złotej godziny” jest to moment tuż po wschodzie słońca lub przed jego zachodem, ponieważ światło jest w miarę miękkie i nie świeci zbyt intensywnie. Skutkiem tego są delikatne cienie oraz ciepłe i stonowane promienie słoneczne, które nadają delikatności oraz niezwykłości.

Sesja narzeczeńska – jak się przygotować?

Często dostaję od Was także pytanie: jak się przygotować do takiej sesji, aby zdjęcia były piękne i naturalne. Z mojego punktu widzenia jako fotografa, to Wy jesteście dla nas najważniejsi, a jedyne co musicie ze sobą zabrać to uśmiech i dobry humor. Ważne jest też, to by ubrać się w stroje, w których czujecie się dobrze, luźno, które Was nie opinają i nie blokują ruchu. Zazwyczaj ustalam przed samą sesją z parą też, to co należy ze sobą zabrać na samą sesję.
Jeżeli macie jakieś pytania zapraszam do kontaktu.

Sesja narzeczeńska w zbożu

sesja narzeczeńska w zbożuSesja narzeczeńska w zbożusesja narzeczeńska w zbożuSesja narzeczeńska w zbożu

Zapraszam również na mojego fanpage na Facebooku

https://www.facebook.com/Jaroslaw.Kozlowski.Photography

0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA