Witam na blogu

Wesele w Restauracji Antek

No i jest pierwszy wpis. Sezon ślubny 2024 uważam za otwarty.

Dzisiaj zaproszę Was do zdjęć, które miałem przyjemność wykonać Dominice i Patrykowi podczas ich zimowego ślubu i wesela.  Ślub był w lutym i miał być śnieg. No właśnie miał być, ale go nie było. Była za to nieziemska atmosfera i wesele „na wielkiej petardzie”. 

Zaczynając jednak od początku: Dominikę i Patryka znam już kilka dobrych lat i w rodzinie Dominiki robiłem już niejedne zdjęcia. Tym bardziej było mi miło, że po raz kolejny obdarzyli mnie swoim zaufaniem i że mogłem dla nich uwiecznić ich WIELKI DZIEŃ.

Przygotowania do ślubu jak i sam ślub Dominiki i Patryka odbyły się w moim rodzinnym mieście  – w Kędzierzynie-Koźlu. W odrestaurowanym kościele św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej w Koźlu Dominika i Patryk powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”.  Potem rozpoczęło się wesele w restauracji Antek w Źlinicach

Wesele w Restauracji Antek, to gwarancja wyśmienitej kuchni, przesympatycznej obsługi i cudownego klimatu drewnianej sali, którą  w dekoracje ślubne przystroiła sama Dominika z Patrykiem. Do tańca zapraszał Dj Mateusz Idzik. To wszystko uwieczniłem ja i Krzysiek z MakeEmotionArt.

Zapraszam na nieco wydłużony wpis na końcu, którego znajdziecie zimową sesję ślubną z prawdziwym śniegiem i warunkach iście dramatycznych na Kasprowym Wierchu (przy silnych podmuchach wiatru ok 60km/h, który nawiewał nam śnieg w twarz oraz obiektywy). Choć tego na zdjęciach nie widać, to głowy nam urywało. Sesja ślubna w górach, to nie tylko szczyty gór, ale także ich piękny widok w oddali. Dlatego też zdecydowaliśmy się w spokojniejszych warunkach podziwiać Tarty i dalsza część sesji powstała w okolicach Białki Tatrzańskiej. 

PS. Jak pewnie zobaczycie moje zdjęcia mają inną obróbkę niż stosuję na co dzień (tak ja też potrafię w te kolory). Muszę przyznać, że te kolory spasowały się z dekoracją ślubną oraz drewnianą salą w Antku. Nadały też klimatu całości. 

Na końcu wpisu można zostawić swój komentarz do czego serdecznie zapraszam. Miłego oglądania. Enjoy !!!

przygotowania do ślubu

Wesele w Restauracji Antek

wesele w restauracji Antek

Zimowa sesja ślubna – sesja ślubna w górach

sesja ślubna w górach zimowa sesja ślubna

Napisy końcowe:

suknia ślubna: LaRomantica Salon Sukien Ślubnych
opaska: LaVashka 
etola: Ofashiondesigner etole i szale
garnitur: Pako Lorente
fryzura Pan Młody: Freak Head Gliwice
fryzura pani Młoda: Pięknie Spięte
makijaż: Dagmara Machecka Make up studio 
dekoracje ślubne: Karolina Dekoracje
neon: Neon Me Up – wypożyczalnia napisów świetlnych ledon i neon
księżyc: Good Day Dekoracje
winietki: Koornik.pl
restauracja: Restauracja Antek, Żlinice
barmani: Cocktail Makers
DJ: Mateusz Idzik
Kamera – MakeEmotionArt
Zdjęcia: Jarosław Kozłowski Photography

Zapewne Dominikę i Patryka kojarzycie też z sesji narzeczeńskiej, jeżeli nie widzieliście tej sesji, to zapraszam tutaj na wpis.

Zimowa sesja narzeczeńska
0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA