Witam na blogu

Karolina i Michał

Przede mną jeszcze jedno wesele w tym roku. Sukcesywnie „odgruzowuję się” w zleceniach sezonu 2019 i śmiało patrzę w przyszłość, bo za chwilę będę miał przerwę w ślubnych realizacjach. Jestem szczęśliwy, bo wszystkie zlecenia z  tego roku oddam swoim klientom na długo przed czasem wynikającym w zapisie umowy. To pozwoli mi naładować baterię przed ślubnym sezonem 2020, a także zaktualizować stronę www, do której już – aż wstyd się przyznać – dawno nie zaglądałem.

Wracając jednak do „tu i teraz” zapraszam was na nowy wpis na moim blogu. Dzisiaj bohaterami są Karolina i Michał, którzy na co dzień mieszkają poza granicami Polski. Swój ślub postanowili zawrzeć w jednym z kościołów miasta Opole. Wesele odbyło się w Hotelu Arkas w Prószkowie. Do pląsów i tanów przygrywał zespół Presto. O wizerunek Karoliny zadbały fryzjerka Katarzyna Maciejewska De Look i makijażystka Anna Malik Make-up Artist. To co gotowi? To zaczynamy. Miłego oglądania.

0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2023 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA