Witam na blogu

Fotograficzne podsumowanie roku 2019

Zanim rozpocznę podsumowanie, to chciałbym podziękować z całego serca wszystkim parom, które zaprosiły mnie by fotograficznie uwiecznić ich miłość. Dziękuję za zaufanie i obdarzenie mnie częścią ogromnych emocji, które zawsze towarzyszą w tym dniu. Fotografowanie ślubnych historii wiąże się z bardzo dużą odpowiedzialnością, ale ja lubię wzywania i jestem gotów na kolejny sezon. Praca fotografa ślubnego, to nie zawód, który wykonuję. Dla mnie, to jest coś więcej. To można powiedzieć forma samorealizacji, ciągłego rozwoju i praca dająca ogromną satysfakcje, gdy klienci są zadowoleni. Ich rekomendacje i polecenia powodują takie marketingowe perpetuum mobile – powoduje, że wracam jako fotograf do ich rodzin, przyjaciół, znajomych. Dziękuję raz jeszcze.

Wybrać najpiękniejsze zdjęcia ślubne sezonu 2019, to była ciężka praca. Z pośród prawie 125 tyś. zdjęć, które zrobiłem musiałem wybrać 100, które by podsumowywałyby rok 2019. Po selekcji wszystkich ślubów miałem ponad 800 w katalogu „the best of 2019”. Przez kilka dni usuwałem i dodawałem kolejne i tak w kółko, bo nie mogłem się zdecydować co do końca Wam pokazać. To finalnie spowodowało, że moje podsumowanie roku 2019 zrobiło się w marcu. Zdjęcia wybierałem wg swoich odczuć i sentymentów do tych fotografii. Zdjęć jest nieco ponad 100 szt. Mam nadzieję, że dotrwacie do końca.


Fotograficzne podsumowanie roku 2019

Fotograficzne podsumowanie roku 2019
2
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

- OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

Facebook
Instagram
Pinterest
Email
What's app

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA