Witam na blogu

Fotograficzne podsumowanie 2020 roku

Tytułem wstępu.

Nic nie zapowiadało,  że rok 2020 będzie praktycznie rokiem przestoju, roku wariacji, niepewności, strachu i obaw. Nie przypuszczałbym nigdy, że rozpoczęcie sezonu ślubnego będzie dopiero w czerwcu. 6 czerwca 2020 rozpocząłem krótki, ale intensywny rok mojej pracy. Rok nerwów, obaw, niepewności wśród ludzi, zarażenia, kwarantanny – COVID 19 – jeden wielki galimatias w terminarzu. Odwoływanie ślubów, przesuwanie na inne terminy, rezygnacje całkowite. Kwarantanna, tarcza antykryzysowa, brak pracy, brak perspektyw na pracę. Było ciężko, ale udało mi się wyjść obronną ręką i przejść w miarę łagodnie chorobę oraz utrzymać firmę – przetrwać. Brak wesel wymusił moją pracę w studiu: sesje ciążowe, portrety analogowe i cyfrowe. Działo się dużo.

Fotograficzne podsumowanie roku 2020

Ale to już za mną. Czas więc na małe podsumowanie tego zwariowanego roku. Tradycyjnie dziękuję swoim klientom za możliwość uwiecznienia ich WIELKIEGO DNIA, za podjęcie próby organizacji ślubów choć goście rezygnowali  i ze ślubu na 150 osób robiło się nie jednokrotnie tych osób 20-ścia. Było fajnie też być na takich małych uroczystościach.

Wybrałem 100 zdjęć, które poczyniłem między innymi w roku 2020. Wybrałem takie fotografie, które są mi bliskie. Tak to moje BEST OF THE BEST 2020. Pośród zdjęć ślubnych pojawią się zdjęcia z sesji narzeczeńskich, z sesji ciążowych oraz portretowych, bo takowe też robię, choć mało ich pokazuję na swojej stronie www.

Świeże realizacje jak zawsze są na moim koncie Instagramowym => https://www.instagram.com/jaroslaw_kozlowski/

Zapraszam do oglądania i pozostawieniu komentarza.

Gdybyście chcieli zerknąć na rok 2019, to zapraszam do linku poniżej

Fotograficzne podsumowanie roku 2019
0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

  - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

  Facebook
  Instagram
  Pinterest
  Email
  What's app

  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA