Warsztaty dla fotografów

FAQ – CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

FAQ – CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

 1. Czego dotyczą warsztaty?
  Warsztaty, które poprowadzę w głównej mierze zajmować się będą tematyką postprocesingową w programie Photomechanic, Lightroom, Photoshop.
 2. Dla kogo?
  Warsztaty skierowane są do osób zajmujących się fotografią ślubną, którzy chcą znacząco przyśpieszyć obróbkę zdjęć, a tym samym skrócić okres oddawania materiału swoim klientom. Głównym celem warsztatów jest przyśpieszenie i ulepszenie organizacji czasu pracy. Uczestnik zdobędzie wiedzę dotycząca selekcji i obróbki zdjęć, poprzez omówienie wszystkich kluczowych zagadnień. Warsztaty prowadzone będą w dwóch formach: jako warsztaty w grupie (5 – max 10 osobowe) oraz jako warsztaty indywidualne.
 3. Czy warto?
  Tak, bo wiedza zdobyta na moich warsztatach pozwoli Wam znacząco skrócić czas obróbki zdjęć, a tym samym skrócić czas oddania materiału klientom. Jak wiadomo czas to pieniądz.
 4. Czas trwania warsztatów?
  Warsztaty grupowe: do 8 h
  Warsztaty indywidualne: do 10h
 5. Jaki jest koszt?
  Warsztaty grupowe: 1.000 PLN
  Warsztaty indywidualne: 1.400 PLN
 6. Jak zapisać się na warsztaty?
  Zgłoszenia należy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy.
 7. Czy warsztaty będę prowadzone cyklicznie?
  W zależności od ilości zgłoszeń istnieje możliwość, aby warsztaty grupowe były powtarzane cyklicznie – myślę, że raz na kwartał.
 8. Czy dostanę fakturę VAT?
  Tak, ale w związku, iż nie jestem Vatowcem, to będzie faktura zwolniona z VAT. Dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej wystawiony będzie paragon fiskalny.
 9. Co wliczone jest w cenę warsztatów?
  Przekazana wiedza, materiały, serwis kawowy, przekąski.
 10. Czy jest możliwość rezygnacji z warsztatów?
  Po wpłacie pieniędzy na konto nie będzie możliwości rezygnacji z warsztatów oraz zwrotu pieniędzy. Można jednak będzie znaleźć osobę na swoje miejsce.
 11. Co ze sobą zabrać?
  Otwartą głowę na zdobywanie wiedzy, notatnik i coś do pisania. Laptopy z zainstalowanymi programami: Photomechanic, Lightroom, Photoshop, Alien Skin Exposure X3 przynajmniej wersji trial.
 12. Czy otrzymam dyplom ukończenia warsztatów?
  Tak, będą wręczane dyplomy 😉
 13. Gdzie można zobaczyć regulamin szkolenia?
  Regulamin jest dostępny tutaj => regulamin.pdf
Facebook
Instagram
Pinterest
Email
What's app

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA