Witam na blogu

Asia + Alek sesja ślubna z VWT1

Rzadko fotografuję w swoim mieście, ale w połowie czerwca tak się stało. Zapraszam Was na relację ze ślubu i wesela Asi i Alka. Ślub odbył się w kozielskim kościele Wniebowzięcia NMP.  Kościół ten rzadko jest „używany” w moim mieście na śluby, a szkoda.  Przyznam, że trochę się dziwię, bo jest odrestaurowany i bardzo jasny i przy swej dość małej kubaturze pomieści sporo gości. Do ślubu jak i na wesele Para Młoda jechała przepięknym Volkswagenem Transporterem T1, którego też wykorzystaliśmy przy sesji w dniu ślubu. 15 czerwca 2019 był bardzo upalnym dniem. Żar lał się z nieba. Żadnej chmurki, żadnego cienia. Z głośników DJ Tomsky’iego sączyła się muzyka, zapewniająca wyśmienitą zabawę do samego rana. Jesteście ciekawi jak było? To już nic nie piszę. Zapraszam na wpis. ENJOY !!!
PS. Na końcu wpisu kilka zdjęć analogowych w formacie 6×6 wykonanych na filmie Ilforda Delta Pro 100

W tym wpisie, to by było na tyle.

Mam nadzieję, że moje zdjęcia się podobały. Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza pod wpisem.

0
Komentarz

Nie dodałeś wcześniej komentarza. Wypełnij proszę poniższe pola. Pola z gwiazdką są wymagalne *

    - OSTATNIE WPISY NA BLOGU -

    WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2022 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA