Ramona i Jan

Jarek - fotograf z prawdziwą pasją, artysta z pełną klasą, profesjonalista w swoim fachu i osobowość, którą ciężko opisać zwykłymi przymiotnikami! Wybierając Jarka jako fotografa na nasz ślub, od początku wiedzieliśmy, że możemy mu w pełni zaufać i liczyliśmy na piękną pamiątkę. Współpraca z nim przeszła jednak nasze najśmielsze oczekiwania! Jarek uchwycił najpiękniejsze momenty w taki sposób, że spoglądając na zdjęcia, wracają emocje i uczucia z tamtych chwil! A to chyba najwspanialsze, co może dać fotografia i tego tak naprawdę oczekujemy od zdjęć. Zdjęcia Jarka mają "to coś", że chce się zawiesić na nich oko na dłużej, a kadry zostają w naszej pamięci. Piękna kolorystyka, wyraźne barwy, głębia zdjęć, dbałość o detale. Relacja, która układa historię tego dnia i tworzy jego wizerunek na lata.

Jarek to fotograf, z którym najczęściej widujemy się na weselach naszych bliskich i widzieć będziemy się jeszcze dobre kilka razy. Wielu naszych gości z różnych zakątkow kraju i spoza jego granic mówiło nam, że pierwszy raz widzi tak wyjątkowo uchwyconą historię ślubną. My mamy naprawdę wspaniałą pamiątkę!
Dziękujemy Ci za nią!

Monika i Przemek

Jarosław Kozłowski jest mistrzem w tym, co robi (jego wyobraźnia działa bez przerwy). Dzięki Niemu mamy możliwość wspominania tego cudownego dnia oglądając przepiękne zdjęcia, które wyszły z pod jego zdolnej ręki. Mamy uwiecznione pełne wzruszeń momenty, które towarzyszyły wielokrotne w ciągu ślubu, wesela jak i w trakcie sesji. Jarek to osoba tryskająca pozytywną energią. Potrafi rozluźnić stresujące momenty, służy dobrą radą. Bardzo dobry kontakt przed, w trakcie jak i po. Zdjęcia miały być w styczniu, a były już w grudniu. Polecamy z całego serducha Wszystkim niezdecydowanym.

Marzena i Adam

To był bardzo dobry wybór. Jarek to profesjonalistą w każdym calu, a przede wszystkim to osoba, z którą po paru chwilach łapiesz te same fale. Praca, którą wykonuje, to nie zwykle zdjęcia, to prawdziwe emocje zatrzymane na zawsze. Dziekuję Ci Jarku serdecznie.

Monika i Mateusz

Fotograf godny polecenia! Świetny kontakt, super podejście, perfekcyjna organizacja, niesamowite zdjęcia, nie wspominając już o albumie, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania :) Jarek ma po prostu talent. Dziękujemy !

Małgorzata i Piotr

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia ! Współpraca, kontakt podczas wesela bardzo dobry. Rodzina i znajomi są zachwyceni. Gdyby ktoś się nas spytał czy znamy dobrego fotografa, bez wątpienia podamy namiary do Ciebie. Jarek to zarówno profesjonalista jak i świetny człowiek. Nie czuć skrępowania, nawet podczas takiego dnia jak Twoje wesele czujesz się w miarę wyluzowany, bo wiesz, że on zrobi dobrą robotę. Zdjęcia, album - wspaniała pamiątka, (dzięki której możemy odtworzyć sobie klimat tamtego dnia). Dziękujemy !  M&P

Kasia i Krzysztof

Najlepszy fotograf, jakiego można sobie wymarzyć na upamiętnienie najwspanialszych chwil. Jest to osoba, dla której sesja w 45 st. Celsjusza nie stanowi żadnego problemu. Każdą sesję jak za pomocą magicznej różdżki zamienia w bajkę.

Zigrid i Michał

101% Jego profesjonalizmu daje 1000% naszego zadowolenia! Dziękujemy za wspaniałą współpracę i Twoją pasję do zdjęć.

Natalia i Paweł

Każdej niezdecydowanej Parze Młodej polecam z czystym sumieniem Jarka.

Kornelia i Mateusz

Najlepszy wybór jaki mogliśmy dokonać.  Zdecydowanie można polecać.  Zdjęcia rewelacyjne. Wszyscy są zachwyceni. Praca z Jarkiem to sama przyjemność. Skala na ocenę jest zbyt mała, żeby ocenić  - dziesięć gwiazdek. Polecam gorąco! Najlepszy fotograf! Dzięki Jarek za wszystko.

Katrin und Grzegorz

Jarek ist ein absoluter Profi. Er hat uns von Anfang an unterstützt. Auf unserer Hochzeit war er ein sympathischer Begleiter und hat den Tag mit Hammer Bildern fest gehalten. Die Hochzeitsfotos haben wir in einer schönen Box zugeschickt bekommen. Sie haben eine TOP Qualität. Eine wirklich tolle Erinnerung. Absolut empfehlenswert. Vielen vielen Dank!

Ewelina i Łukasz

Widząc zdjęcia Jarka kilka lat temu, zakochałam się w jego twórczości bez pamięci. Od tamtej chwili wiedziałam, że to „ten”, który uchwyci moje najważniejsze chwile, najważniejszy dzień w życiu! Gdy poznałam mojego przyszłego męża, zdecydowaliśmy bez chwili zastanowienia, że wybór fotografa jest już w sumie przesądzony. I była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Współpraca z Jarkiem okazała się czymś fantastycznym. Jego profesjonalizm i podejście do pracy jest zachwycające. Każdy detal dopięty na ostatni guzik. Wszystkie rady, podpowiedzi, pomysły bardzo pomogły nam w czasie naszego ślubu. W trakcie całej ceremonii oraz wesela Jarek był jak duch – niewidzialny, a to co uchwycił na zdjęciach jest nieprawdopodobne. Przepiękne ujęcia, fantastyczne efekty, żywe kolory oraz spontaniczne sytuacje… Przeglądając nasze zdjęcia i przecudowny album jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, jesteśmy w stanie odtworzyć każdą chwilę naszego ślubu. Każdej parze życzymy takiego fotografa i tak udanej współpracy! Polecamy z pełną odpowiedzialnością, bo to cudowna pamiątka na całe życie. Dziękujemy Ci bardzo Jarku!

Kamila i Maciej

Dzięki Jarosław Kozłowski Photography posiadamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Obsługa klienta  jak i sam etap wyboru zdjęć, tworzenia albumów – pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy wszystkim, którzy oczekują wysokiej jakości produktu.

Sabrina i Arek

Jarek, co tu dużo pisać…  Twoje zdjęcia są rewelacyjne, oko czujne, a współpraca przyjemna, czego chcieć więcej  Polecamy wszystkim Jarka jako fotografa, dzięki niemu mamy piękna pamiątkę ślubną, którą wszyscy chwalą i do której zawsze będziemy wracać z uśmiechem! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!!

Agnieszka i Łukasz

Fotograf, który doskonale zrozumiał, wyczuł i zrealizował moją artystyczną wizję. Nie będzie wcale przesadą, jeśli powiem, że jego zdjęcia zachwyciły mnie, a efekty relacji imprezy weselnej i sesji poślubnej wywołały we mnie niesamowitą radość i satysfakcję. Fotograf, którego obecności nie czułam, a który udokumentował w swoich fotograficznych kadrach najpiękniejsze emocje i sytuacje. Profesjonalizm w każdym calu. Z pełną odpowiedzialnością polecam.
Agnieszka

Iwona i Michał

Najlepszy fotograf, profesjonalista w każdym calu. Dokonaliśmy najlepszego wyboru. Zdjęcia zachwycają oryginalnością i niestandardowością, dużą pomysłowością, spontanicznością, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Cudowna pamiątka na całe życie. Polecamy z całego serca! Dziękujemy.

Daria i Łukasz

Brak mi słów. Zdjęcia są cudowne, a to mało powiedziane … widać na nich emocje tego całego pięknego dnia. Jestem zachwycona znając mnie będę oglądać te zdjęcia jeszcze częściej niż te z sesji narzeczeńskiej, czyli niezliczone tysiące razy. Dzięki za to, że patrząc na twoje zdjęcia będę mogła przypomnieć sobie nasze wesele w każdym najmniejszym detalu. Jestem zadowolona, że to ty byłeś naszym fotografem dzięki. 
Daria

Klaudia & Sven

Mój mąż i ja mieszkamy już od lat za granicą, wesele jednakże organizowaliśmy w Polsce. Szukając fotografa na nasz ślub naszą uwagę zwróciły zdjęcia Jarka. Nie widzieliśmy się osobiście przed weselem. Nasz kontakt był mailowo-telefoniczno-facebookowy, co w zupełności wystarczyło, aby porozumieć się w sprawie oferty jak i podpisania umowy.
Podczas wesela Jarek był wszędzie tam, gdzie wymagana była jego „obiektywna“ uwaga. Stał się wręcz niewidzialny, przy czym udało mu się uchwycić najpiękniejsze momenty, sytuacje i całe piękno naszego – dla nas wyjątkowego – dnia. Jarek sprawdza się jako fotograf nie tylko od strony techniczno-artystycznej, również szybko realizuje swoje zlecenia Wybór motywów, szybki czas wykonania zdjęć i dostawy materiału odbyło się bez jakiegokolwiek zarzutu. Dziękujemy raz jeszcze i gorąco polecamy.

Emilia i Michał

Wiedzieliśmy to przed ślubem, w jego trakcie, a po zakończeniu naszej uroczystości i po odbytym plenerze jesteśmy tego pewni … Jarek to najlepszy fotograf ślubny! To, że fotografia jest jego pasją, czuje się z daleka. Współpracuje się z nim fantastycznie. Udziela wskazówek, ale głównie sam „łapie” wszystkie wyjątkowe chwile. To dzięki niemu mamy uwiecznione piękne wspomnienia, do których na pewno nie raz wrócimy. Jarek, dziękujemy Ci za Twój wielki wkład serca, pozytywną energię i przecudne zdjęcia.

Joanna i Rafał

Profesjonalne fotografie o nietuzinkowym klimacie jak na fotografie ślubne. W pełni zadowoleni polecamy. J&R

Marlena i Kamil

Marlena i Kamil związek małżeński zawrzeć chcieli, zatem dobrego fotografa mieć musieli. Aby zachować ten dzień w pamięci, mieć na wspólne życie chęci. Jarosławowi Kozłowskiemu zaufali, jego obiektywowi całkowicie się oddali. Z swego zadania świetnie się wywiązał, parę małżeńska na wieczne życie w albumie związał. Panie i Panowie lękać się nie łaska, Jarka wybierajcie, świetne zdjęcia trzaska.

Dorota i Grzegorz

Szukając fotografa na nasz ślub, przejrzeliśmy wiele stron internetowych, obejrzeliśmy setki zdjęć, szukaliśmy czegoś co nas zachwyci. To coś znaleźliśmy na zdjęciach ze strony internetowej Jarka. Już po pierwszym spotkaniu, byliśmy spokojni – wiedzieliśmy, że zdjęcia będą niesamowite. Podczas ceremonii, jak i zabawy weselnej, Jarek był niezauważalny, dzięki czemu zdjęcia były naturalne i uchwyciły prawdziwe emocje. Zdjęcia z sesji ślubnej bardzo pozytywnie zaskoczyły, nie tylko nas, ale również znajomych i rodzinę. Przepiękne ujęcia. To niesłychane spotkać kogoś, kto kocha swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Dziękujemy Ci za uwiecznienie tych chwil, za profesjonalizm oraz za uśmiech, który rozluźniał atmosferę.

Sandra i Tomek

Bardzo dziękujemy za wykonanie pięknych zdjęć, za radzenie sobie z naszą nieumiejętnością pozowania :P, cierpliwość i stworzenie miłej i luźnej atmosfery. Ale cóż tu dużo pisać. Najlepszą rekomendacją jest zapewne to, iż na kolejnym weselu w naszej rodzinie w roli fotografa pojawisz się ponownie

Magda i Bartek

Jarku!

Dziękujemy Ci serdecznie za uwiecznienie naszych najpiękniejszych chwil jakie było nam dane przeżywać w tym jakże ważnym dla nas wydarzeniu, którym był nasz ślub. Album i zawarte w nim ujęcia zachwycają nie tylko nas samych ale również wszystkich, którzy mogli się z nimi zapoznać. Cały reportaż doskonale oddaje to co tego dnia przeżywaliśmy. Dzięki Twojej pracy i zaangażowaniu możemy co chwilę powracać do tych magicznych chwil i na nowo przeżywać te same emocje!

P.S. Z pewnością Twoją osobę będziemy rekomendować wśród wszystkich, którzy poszukują dobrego fotografa!

Marta i Przemek

Organizując ślub jedną z najważniejszych rzeczy było dla nas zachowanie tych ulotnych chwil, aby móc do nich wracać po latach. Dlatego wybór fotografa musiał być przemyślana decyzją. Już po chwili zapoznania się na stronie internetowej Jarosława Kozłowskiego z jego pracami wiedzieliśmy, że to on będzie fotografował nasza uroczystość. Jarek – bo szybko przeszliśmy na „Ty” – oprócz niepodważalnego talentu fotograficznego jest świetnym człowiekiem. Podczas sesji fotograficznej potrafił stworzyć wspaniałą atmosferę pełną humoru, szczerości i ciepła dzięki czemu przebiegła ona doskonale, a my pamiętać ją będziemy długie lata. Z pełną świadomością polecamy Jarka każdemu kto chce uwiecznić ważne momenty życia.

Bardzo dziękujemy naszemu fotografowi za ciężką pracę, trud, dużą cierpliwość oraz indywidualne podejście jakim wykazał się podczas fotografowania naszego Wielkiego dnia oraz za wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Agnieszka i Hubert

Poszukując fotografa na nasz ślub Jarek był pierwszym fotografem, z którym umówiliśmy się na spotkanie. Już po kilku minutach rozmowy wiedzieliśmy, że spotkaliśmy się z odpowiednią osobą. To, że Jarek jest prawdziwym profesjonalistą, fantastycznym fotografem, świetnym doradcą w sprawach ślubnych nie ulega wątpliwości. Jednak Jarka wyróżnia również to, że jest bardzo sympatyczny, uprzejmy, kulturalny, a w trakcie przygotowań, ślubu i wesela staje się niezwykle pomocny i dodaje otuchy. W tym dniu był dla nas jak gość, ktoś znaczący, a nie tylko osoba, która wykonuje usługę. Efektem Jego profesjonalnego podejścia, pomysłowości i współpracy z nami są zdjęcia, które w pełni spełniły nasze oczekiwania, wzbudziły zachwyt znajomych i stały się elementem naszej historii oraz pamiątką na całe życie.

Romana i Robert

Profesjonalne podejście fotografa. Stwarza pozytywną atmosferę na sesji. Widać, że fotografia to Jarka pasja. Zdjęcia są przepiękne. Polecam !!!

Magda i Marcin

W najważniejszych chwilach naszego życia towarzyszył nam przemiły profesjonalista i spełnił nasze oczekiwania z nawiązką, czegóż chcieć więcej. Z całego serca polecamy Jarka wszystkim zainteresowanym łapaniem chwil szczęścia.

 

Kasia i Tomek

Zawsze uważaliśmy, że zdjęcia to jedna z najważniejszych pamiątek ze ślubu, stawialiśmy więc wysokie wymagania naszemu przyszłemu fotografowi. Teraz, kiedy odebraliśmy gotowe zdjęcia i album wiemy, że nasza decyzja była najlepszą jaką mogliśmy podjąć. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z warsztatu, z jakości prac i całego przebiegu współpracy, a wszystkim narzeczonym możemy polecić Jarka, naprawdę profesjonalnego fotografa.
Jarku, dziękujemy za zdjęcia i mamy nadzieję na kolejne spotkania

Patrycja i Bartek

Z prawdziwą przyjemnością zasiedliśmy do napisania referencji naszemu złotemu medaliście – Jarkowi Kozłowskiemu. Jarek był profesjonalistą w każdym calu: od pierwszego spotkania celem przedstawienia oferty i omówienia naszych oczekiwań, do momentu odebrania naszego dzieła sztuki w postaci albumu oraz kilkuset przepięknie obrobionych zdjęć. Gdy po raz pierwszy ujrzeliśmy nasze zdjęcia na stronie Jarka po prostu zaniemówilismy. Nasze emocje, szczęscie zostały przepięknie odzwierciedlone. Zdjęcia plenerowe wydawały się dla nas prawdziwym wyzwaniem, w końcu nie mielismy doświadczenia, a okazja profesjolannych zdjęć mogła się więcej nie powtórzyc. Nie byliśmy skrępowani jego obecnością, a efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Możemy śmiało stwierdzić, że to najlepsze zdjęcia jakie mamy.
Długo można by komplementować Jarka. Łączy profesjonalizm z osobistym ciepłem i otwartością. Zależy mu na doskonałych zdjęciach równie mocno jak i parze młodej. Z czystym sumieniem i z całego serca polecamy naszego ulubionego fotografa i pospieszcie się, bo z jego talentem wolne terminy znikają jak świeże bułeczki.

Marta i Łukasz

Fotografia, to nie tylko drogi sprzęt czy też wymyślne gadżety. Musi być coś więcej… Ciekawe zdjęcia powstają w głowie zdolnego fotografa, który potrafi zamienić banalne sytuacje w pamiątkę na całe życie. Dziękujemy za cierpliwość i niezwykłe zdjęcia

Agnieszka i Łukasz

Bardzo dobra inwestycja w pamiątkę na przyszłość. Jarek wykazał się profesjonalizmem i pomysłowością. Potrafi stworzyć odpowiednią atmosferę podczas fotografowania. Współpraca z Jarkiem to wielka przyjemność i 100% satysfakcji. Zdjęcia zachwycają nas, naszą rodzinę i znajomych. Gorąco polecamy !!!

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2018 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Menu