O sobie samym

Good to Meet You

Prywatnie

… rocznik ’78 – ponoć jeden z lepszych roczników – urodziłem się w czepku i na dodatek w majową niedzielę – jestem bykiem, zodiakalnym bykiem. Prywatnie mąż Oli i tata Natalii i Pawełka.

W życiu staram się robić to co lubię, to co przynosi mi przyjemność i daję satysfakcję, a zarazem zapewnia mi byt. Dlatego też jakiś czas temu założyłem firmę i świadczę usługi fotograficzne. Moja pasja stała się moją pracą, moim sposobem na życie, a ja zostałem „sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem” jak pisał wieszcz Mickiewicz.

Dzisiaj moim jedynym celem, to zadowolenie mojego Klienta
… i niech się tak dzieje – Amen

Fotografia ślubna

Moimi klientami są firmy i instytucje. Jako freelancer sprzedaję swoje zdjęcia (z wydarzeń sportowych, koncertów i recitali). Śmiało mogę jednak powiedzieć, że specjalizuję się w fotografii ślubnej.

Oferuję profesjonalny fotoreportaż obejmujący przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ceremonie zaślubin, uroczystości weselne oraz plener ślubny realizowany w Polsce jak i poza jej granicami.

Podczas ślubu i wesela staram się nie ingerować w wydarzenia dnia tylko dokumentuję ich przebieg tworząc fotoreportaż.

Uczestnicząc w tych ważnych dla Was chwilach, utrwalam je na fotografiach, za pomocą których możecie powrócić do tego wspaniałego dnia i ponownie go przeżyć.

Na co dzień mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu. Pracuję wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie.

Zapraszam do współpracy

Jarek Kozłowski

+48 505 035 929

Piszą o mnie

- Śledź mnie na Instagramie -

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2021 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA