Napisz do mnie

Say hello!

Napisz lub zadzwoń

Najprościej będzie użyć formularza zamieszczonego poniżej.  Będę przeszczęśliwy jeśli zechcecie napisać mi coś więcej - opowiedzcie mi o swoich ślubnych planach, gdzie odbędzie się wasze przyjęcie, w jakim stylu planujecie ślub. Może macie jakiś pomysł na Wasz plener ślubny? Może chcecie zrealizaować go w jakimś wymarzonym przez Was miejscu? Napiszcie mi o tym.

Jeśli dysponujecie czasem zapraszam do swojego studia. Spotkanie przy kawie pozwoli mi poznać Wasze oczekiwania wobec mnie. Pozwoli mi zaprezentować przykładowe fotoalbumy, fotoksiążki. Przedstawię Wam moje spojrzenie na fotografię ślubną, co jest dla mnie ważne oraz jak pracuję podczas dnia ślubu oraz sesji plenerowej.

Jeśli zaś mieszkacie zbyt daleko, lub po prostu nie macie czasu na spotkanie, to porozmawiajmy przez telefon lub dowolny komunikator – Messenger, WhatsApp, Skype, a kawę wypijmy online ;)

Terminarz

Niestety rok 2017 jest już w pełni zarezerwowny, więc obecnie przyjmuję już tylko rezerwacje na rok 2018 i 2019.

Jeżeli chcecie sprawdzić czy Wasza data ślubu jest wolna w moim kalendarzu i chcielibyście zapoznać się z moją ofertą skontaktujcie się ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy lub telefonicznie  +48 505 035 929.

Na wszystkie maile staram się odpowiadać jak najszybciej – jeżeli jednak nie otrzymacie ode mnie odpowiedzi w ciągu 24h – to bardzo proszę sprawdźcie swoją pocztę raz jeszcze - folder spam - lub napiszcie bezpośrednio na booking@jaroslawkozlowski.com lub po prostu zadzwońcie +48 505 035 929.

Na co dzień mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu. Pracuję wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i czekam na Waszą wiadomość.

Jak mnie znaleźliście?
googlefacebookinstagramznajomi

Kontakt

Jarosław Kozłowski
47-200 Kędzierzyn-Koźle
ul. Sienkiewicza 1
tel. +48 505 035 929
email: booking@jaroslawkozlowski.com

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2017 JAROSŁAW KOZŁOWSKI - FOTOGRAF ŚLUBNY | WROCŁAW | OPOLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Menu